بیمارستان ایرانشهر | خیابان شریعتی

توضیحات
توضیحات
اطلاعات بیشتر
نقشه
نظرات
سایر مکان‌ها
 • بیمارستان ایرانشهر با ظرفیت ۱۲۰ تخت بیمار و ۶ اتاق عمل، در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع و زیربنای تقریبی ۱۱ هزار مترمربع در ۱۰ طبقه در مرکز تهران واقع شده است. بیمارستان ایرانشهر در سال ۱۳۵۵ توسط ۱۰ تن از متخصصین مجرب کشور عزیزمان تاسیس و شروع به ارائه خدمات درمانی نمود، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بیمارستان ایرانشهر به وزارت بهداری وقت و سپس به دانشگاه علوم پزشکی ایران سپرده شده و پس از پیگیری های مستمر و با حکم دادگاه انقلاب اسلامی بیمارستان در سال ۱۳۷۶ به صاحبان اصلی اش عودت داده شد.

  بیمارستان ایرانشهر در حال حاضر با کادر مجرب و متخصصین و فوق تخصص های مختلف و اساتید بزرگ کشور در حال ارائه خدمات به بیماران نیازمند می باشد . این بیمارستان با اکثر بیمه های تکمیلی و همچنین بیمه خدمات درمانی قرارداد دارد .

  بیمارستان دارای بخش های مختلف CCU ،ICU، جراحی قلب، آنژیوگرافی، داخلی، جراحی عمومی، ارتوپدی، روماتولوژی، غدد، داخلی اعصاب، جراحی مغز و اعصاب و … می باشد.

  بخش اورژانس و رادیولوژی و آزمایشگاه و سی تی اسکن بیمارستان بصورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به بیماران می باشند. درمانگاه تخصصی بیمارستان شامل کلینیک های مختلف گوارش، غدد، مغز و اعصاب، روماتولوژی، قلب، جراحی قلب، زنان، اطفال و … می باشد.

  لینک کوتاه: https://tehdooni.com/d5q16
 • نشانی: خیابان شریعتی، بالاتر از تقاطع طالقانی، خیابان جواد كارگر
  تلفن: 02177608061
  تلفن: 02177608062
  تلفن: 02177608063
 • هیچ موردی پیدا نشد

  متاسفیم، هیچ موردی پیدا نشد. لطفا معیارهای جستجوی خود را بررسی کرده و دوباره تلاش کنید

  نقشه گوگل بارگذاری نشد

  متاسفیم، قادر به بارگذاری نقشه گوگل نیستیم.

 • دیدگاه‌تان را بنویسید:

  سه × 2 =