سرزمین رویا

توضیحات
توضیحات
اطلاعات بیشتر
نقشه
نظرات
سایر مکان‌ها
 • خدمات: آرایشگاه تخصصی کودک، آتلیه کودک، خانه کودک سه زبانه، دندانپزشکی تخصصی کودک، روانشناسی کودک

  درباره سرزمین رویا:

  در زمستان سال ۱۳۸۷ با جرقه ای در ذهن عمه رویا، خانم خوش رفتار موسس اولین سالن آرایش کودکان ، اولین قدم برای تاسیس آرایشگاه کودکان برداشته شد. پس از بررسی نیازها و صحبت با متخصصین و دست اندرکاران امور کودکان و تهیه لوازم و ملزومات خاص برای کودکان در اردیبهشت ۱۳۸۸ اولین سالن تخصصی کودکان افتتاح شد.

  یکی از اولین امتیازهای که عمه رویا برای کودکانی که برای اولین بار موی خود را کوتاه می کردند در نظر گرفته بود یک لوحه یادگاری از کودک بود. در این لوحه عکس قبل و بعد کودک به همراه تارهای کوتاه شده مو بود. همچنین هدیه دادن یک عکس فوری از کودک در آتلیه بود. این لوحه و گرفتن عکس آنچنان مورد توجه والدین قرار گرفت که در تیر ماه همان سال عمه رویا با اختصاص اتاقی برای عکاسی اولین قدم را برای تاسیس آتلیه عکاسی برداشت.

  در خرداد سال ۱۳۸۹ با گسترش و تقاضای روز افزون برای عکاسی تخصصی کودک و عدم پاسخ گویی فضا قبلی، عمه رویا محلی مجزا و جداگانه را برای آتلیه عکاسی تهیه و خدمت رسانی به کودکان و والدین را بصورت کاملا تخصصی مد نظر قرار داد.

  در تیر سال ۱۳۹۰ بعلت عدم جوابگویی مکان موجود مجموعه به مکانی با زیر بنای ۶۰۰ متر نقل مکان کرد. محل جدید این امکان را فراهم آورد که بتوان برای مادران نیز خدمتی را انجام داد. با این تفکر در شهریور همان سال آرایشگاه بانوان در طبقه مجزا افتتاح شد. یکی از امتیازاتی که برای این آرایشگاه در نظر گرفته شده بود امکان بازی کردن و نگهداری کودکان مراجعین در طبقه پایین بصورت رایگان بود. بدین طریق یکی از دغدغه های ذهنی مادران در هنگام مراجعه به آرایشگاه بر طرف می شود.

  لینک کوتاه: https://tehdooni.com/q6nkg
 • نشانی: زعفرانیه، آصف، خیابان رضاعلی حسینی، بن بست 111، پلاک 4
  تلفن: 02122001077
  تلفن: 02122435322
 • هیچ موردی پیدا نشد

  متاسفیم، هیچ موردی پیدا نشد. لطفا معیارهای جستجوی خود را بررسی کرده و دوباره تلاش کنید

  نقشه گوگل بارگذاری نشد

  متاسفیم، قادر به بارگذاری نقشه گوگل نیستیم.

 • دیدگاه‌تان را بنویسید:

  14 + چهار =