گالری پرسته | شعبه روشا

 • گالری-پرسته

توضیحات
توضیحات
اطلاعات بیشتر
نقشه
نظرات
سایر مکان‌ها
 • گالری طلای “پرسته” در تاریخ ۱۳۹۰/۰۲/۱۰ ، توسط پویا عرفانی به عنوان سرمایه گذار و مدیر عامل مجموعه و پرسته منصوری به عنوان طراح، شروع به کار کرده است. هدف و روند کاری گالری “پرسته” به سمت نوآوری و پیشرفت در عرصه ی طراحی جواهرات در ایران و رقابت با طراحی ها و برند های مطرح بین المللی می باشد.

  تمامی زیورآلات و جواهراتی که تاکنون توسط گالری طلای “پرسته” به مخاطبین و دوستداران این گالری عرضه شده است، همگی طراحی شده توسط پرسته منصوری و کاملاً کار دست می باشند. همین امر دلیل پیشرفت و متمایز گشتن  گالری طلای “پرسته” از دیگر رقبا، توسط مخاطبین این برند می باشد.

  محصولات این گالری، عموماً ساخته شده از طلای ۱۸ عیار و سنگ های نیمه قیمتی مانند: عقیق، فیروزه، جید، لاجورد و نیز متعلقات دیگری مانند چرم و بافت، می باشد.

  اولین شعبه گالری طلای “پرسته” در مجتمع تجاری اقدسیه، واقع در خیابان موحد دانش، می باشد و تا کنون با توجه به پیشرفت های همه جانبه ی این برند ایرانی، چند شعبه ی دیگر در سطح تهران، به صورت زنجیره ای شروع به کار کرده اند. همچنین برای اولین بار در ایران فروش آنلاین جواهرات و زیورآلات از طریق وب سایت گالری طلای “پرسته” www.parastehgoldgallery.ir صورت گرفته است که همین امر می تواند گام بزرگی در عرصه ی طراحی و فروش جواهرات در ایران باشد.

  لینک کوتاه: https://tehdooni.com/cm3ec
 • نشانی: نیاوران، تقاطع خیابان عمار و فرمانیه، مجتمع تجاری روشا
  تلفن: 02125714000
 • هیچ موردی پیدا نشد

  متاسفیم، هیچ موردی پیدا نشد. لطفا معیارهای جستجوی خود را بررسی کرده و دوباره تلاش کنید

  نقشه گوگل بارگذاری نشد

  متاسفیم، قادر به بارگذاری نقشه گوگل نیستیم.

 • دیدگاه‌تان را بنویسید:

  11 + 2 =