موسسه خیریه مهیار | خیابان فرجام

 • درباره این مکان

  موسسه خیریه همیاری مبتلایان به سرطان مهیار در سال ۱۳۸۷ با نیت پاک و همت چند انسان نیکوکار و دردآشنا با سرطان، در قالب نهادی غیرانتفاعی با شماره ۲۳۱۲۶ در مراجع قانونی کشور به ثبت رسیده است و از آن زمان تاکنون در جهت انجام امور خیریه در زمینه‌های پیشگیری، درمان، حمایت و نگهداری از مبتلایان به سرطان و خانواده‌های آنان و همکاری با موسسات و نهادهای مرتبط که موضوع فعالیت موسسه می‌باشد، در تلاش است.

  مهیار بر آن است که یکی از معتبرترین مراکز حمایتی بیماران سرطانی در ایران را ایجاد نماید. از آنجا که از سال ۱۳۷۰ موسسه خیریه محک متکفل وظیفه خطیر حمایت از کودکان سرطانی تا سقف سنی ۱۴ سال شده است، موسسه مهیار با چشم انداز حمایت از بیماران سرطانی بالای ۱۴ سال،‌ حرکت خود را آغاز نمود.

  موسسه خیریه همیاری مبتلایان به سرطان مهیار نهادی کاملاً مستقل، غیرانتفاعی، غیرسیاسی و یکپارچه است که ضمن توجه و احترام به ارزش‌ها و اعتقادات جامعه ایرانی، به اهداف عالی انسانی می‌اندیشد و در این راه از حمایت‌های مالی و مشارکت‌های سازمان‌ها و نهادهای خصوصی و غیرخصوصی و افراد نیکوکار داخل و خارج کشور در راستای تحقق مأموریت خود که همانا انجام امورحمایتی و درمانی برای مبتلایان و دردمندان سرطان است استقبال می‌کند.

 • نشانی ، تلفن و اطلاعات بیشتر
  - نشانی: میدان رسالت، خیابان فرجام، تقاطع آیت، جنب بانک صادرات، پلاک 959، طبقه سوم
  - تلفن: 02177892108
  - تلفن: 02177452277