گالری فردا | بلوار کریمخان

 • درباره این مکان

  هنر و فرهنگ ایران از دیرباز تا کنون زبانزد خاص و عام بوده و هست که این موضوع با حضور و درخشش هنرمندان ایرانی در برنامه‌ها، جشنواره‌ها و به خصوص حراج‌های بین‌المللی در سال‌های اخیر نمود بیشتری یافته و به اثبات رسیده است.

  هرچند همیشه نگاه اقتصادی به هنر درست نیست ولی در روزگاری که هیچ سرمایه‌گذاری مطمئنی در دنیا سودمندتر و مطمئن‌تر از هنر نیست، گالری‌ها نقش مهم و به سزایی در نیل دادن درست سرمایه‌ها به سمت مارکتی نو و سودآور به نام هنر دارند.

  به این روی و با هدف تجمیع نمایش و عرضه آثار هنری خوب، ارزشمند و قابل اتکا، مدیران گالری فردا فضایی را فراهم کرده‌اند تا هم هنرمندان از نمایش آثار خود در یک فضای کاملا حرفه‌ای با اطلاع‌رسانی درست و کامل لذت ببرند و هم خریداران آثار هنری و مجموعه‌داران با امنیت کامل به خرید آثاری که به زعم آنها برای مجموعه‌هایشان مناسب است، بپردازند.

  گالری فردا محیطی منحصر به فرد و کاملا تخصصی فراهم کرده است تا عرضه آثار هنری به بهترین نحو خود انجام شود . این گالری در زمینه‌های مختلف هنری فعالیت می‌کند از نقاشی گرفته تا مجسمه، از پوستر گرفته تا پرفورمنس و … که با توجه به فضای بزرگی که در اختیار دارد از کار کردن در هیچ حوزه‌ای ابایی ندارد.

 • نشانی ، تلفن و اطلاعات بیشتر
  آدرس: بلوار کریمخان، خیابان حسینی، کوچه اعرابی 6، پلاک 2، طبقه 2
  تلفن: 02186072602