بیمارستان ایرانشهر

 • درباره اینجا

  بیمارستان ایرانشهر با ظرفیت ۱۲۰ تخت بیمار و ۶ اتاق عمل، در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع و زیربنای تقریبی ۱۱ هزار مترمربع در ۱۰ طبقه در مرکز تهران واقع شده است. بیمارستان ایرانشهر در سال ۱۳۵۵ توسط ۱۰ تن از متخصصین مجرب کشور عزیزمان تاسیس و شروع به ارائه خدمات درمانی نمود، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بیمارستان ایرانشهر به وزارت بهداری وقت و سپس به دانشگاه علوم پزشکی ایران سپرده شده و پس از پیگیری های مستمر و با حکم دادگاه انقلاب اسلامی بیمارستان در سال ۱۳۷۶ به صاحبان اصلی اش عودت داده شد.

  بیمارستان ایرانشهر در حال حاضر با کادر مجرب و متخصصین و فوق تخصص های مختلف و اساتید بزرگ کشور در حال ارائه خدمات به بیماران نیازمند می باشد . این بیمارستان با اکثر بیمه های تکمیلی و همچنین بیمه خدمات درمانی قرارداد دارد .

  بیمارستان دارای بخش های مختلف CCU ،ICU، جراحی قلب، آنژیوگرافی، داخلی، جراحی عمومی، ارتوپدی، روماتولوژی، غدد، داخلی اعصاب، جراحی مغز و اعصاب و … می باشد.

  بخش اورژانس و رادیولوژی و آزمایشگاه و سی تی اسکن بیمارستان بصورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به بیماران می باشند. درمانگاه تخصصی بیمارستان شامل کلینیک های مختلف گوارش، غدد، مغز و اعصاب، روماتولوژی، قلب، جراحی قلب، زنان، اطفال و … می باشد.

 • اطلاعات بیشتر
  آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از تقاطع طالقانی، خیابان جواد كارگر
  تلفن: 02177608061
  تلفن: 02177608062
  تلفن: 02177608063