بیمارستان بقیه الله الاعظم

 • درباره اینجا

  بیمارستان بقیه الله الاعظم علاوه بر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به نیروهای مسلح، امروز با ۴۰ مرکز یا شرکت بیمه طرف‌ قرارداد می‌باشد و بیمه‌گزاران آن مراکز می‌توانند از خدمات بهداشتی، درمانی، تخصصی و فوق تخصصی بهره‌مند ‌شوند.

  این مرکز علاوه بر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، به واسطه داشتن فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی قابل توجه خود با سایر مراکز مهم علمی و پژوهشی کشور تعاملات علمی و پژوهشی داشته و به تربیت‌ نیروهای متخصص و فوق تخصص علوم پزشکی می‌پردازد.

  بنای فیزیکی این مرکز به صورت ۳ یال به هم پیوسته در ۱۶ طبقه متمرکز شده و دارای اتاق عمل مجهز و در حدود ۵۰۰ پزشک که به فعالیت درمانی مشغول می‌باشند .

  این مرکز از شمال به خیابان ملاصدرا، از جنوب به اتوبان شهید همت، از غرب به خیابان خوارزمی و از شرق به خیابان شیخ بهایی منتهی می‌شود. علاوه بر بنای اصلی، بیمارستان دارای یک درمانگاه مجهز می‌باشد و این مرکز فوق تخصصی در حال حاضر دارای ۵۷ بخش بستری است که علاوه بر بیماران بستری دارای درمانگاه بزرگی است که به واسطه تنوع و تعدد متخصصین روزانه به بیماران سرپایی خدمات بهداشتی درمانی ارائه می‌گردد.

  این مرکز دارای بخش‌های پاراکلینیکی مجهز می‌باشد که وجود بخش‌های پاتولوژی، MRI، سی تی اسکن، پزشکی هسته‌ای، سونوگرافی، آنژیوگرافی قلبی و آنژیوگرافی مغزی، مرکز را از سایر مراکز متمایز می‌کند و روزانه هزاران بیمار از خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی مرکز بهره می‌گیرند.

  در این مجموعه ورود کلیه خواهران با پوشش چادر بوده و افراد غیر می‌بایست برای ورود از درب انتظامات بیمارستان چادر تهیه کرده و با پوشش چادر وارد شوند و همچنین آرایش نداشته باشند.

 • اطلاعات بیشتر
  آدرس: تهران، خیابان ملاصدرا، جنب خیابان شیخ بهایی
  تلفن: 02181261
  تلفن: 02188050435
  تلفن: 02188050436
  امکانات و ویژگی‌ها:

  نوبت دهی تلفنی: 85554