بیمارستان روانپزشکی صدر

 • درباره اینجا

  بیمارستان روانپزشکی صدر با کادر درمانی متخصص و متعهد از بیمارستان های تک تخصصی در رشته اعصاب و روان می باشد که با ارائه خدمات درمانی و تشخیصی به یاری خداوند بزرگ و با تکیه بر توانمندی کارکنان هوشمند و متخصص خود و با استفاده از امکانات و تجهیزات، با هدف بهبود کیفیت در همه زمینه ها و همسو با سیاست های کلان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ضمن صیانت از نیرو های انسانی و حفظ سرمایه های ملی ، رضایتمندی مشتریان را سر لوحه خود قرارداده است . این بیمارستان وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد و در سال ۱۳۷۸ از بیمارستان نورافشار به مکان فعلی به آدرس فعلی منتقل شد.

  این بیمارستان به عنوان بیمارستان روانپزشکی حاد، وظیفه ارائه خدمات درمانی مطلوب را به خانواده معظم شهدا، جانبازان گرانقدر و ایثارگران معزز و عموم مردم جامعه را به عهده دارد. درمانگاه های تخصصی شامل اعصاب و روان (روانشناسی و مشاوره خانواده)، قلب و عروق و داروخانه این بیمارستان جهت ارائه خدمات به صورت سرپایی در ایام هفته به مراجعین محترم خدمت رسانی می کند.

  بیمارستان دارای بهترین دستگاه های پیشرفته جهت بیماران اعصاب روان می باشد که به شرح ذیل اعلام می شود:
  دستگاه الکتروشوک، الکترو آنسفالوگرام، الکترو کاردیو گرام، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، ونتیلاتور، دستگاه ساکشن، مانیتورینگ و اکسیژن سانترال

 • اطلاعات بیشتر
  آدرس: تهران، بزرگراه صدر، میدان پیروز، خیابان شهید برادران رحمانی، بن‌بست دلپذیر
  تلفن: 02122770021
  تلفن: 02122770022